Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri çok  geniş bir elektronik güvenlik sistemi olmasının yanı sıra, günümüzde özel sektör ve kurumlarda kullanılan vazgeçilmez bir güvenlik sistemidir.

Bite Bilişim Olarak geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan geniş ürün yelpazesinin bulunmasının yanı sıra proje, keşif ve fiyatlandırma konusunda da diğer sistemlerde olduğu gibi maksimum kullanılabilirlik minimum maliyet politikasını benimsemiş bulunmaktayız.

Sunduğumuz geçiş kontrol sistem çözümleri;

 

  • KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ (kart okuyucu, kontrol paneli, Mifare-Proximity kartlar, özel kilitler vb. özellikler kullanılarak geçiş yapılan sistemler)
  • BİOMETRİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ (Parmak izi, iris tarama, göz tarama, avuç içi tarama, yüz tanıma, ses tanıma gibi özellikleri kullanarak giriş çıkış yapılarak kullanılan sistemler)
  • TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ (Tripod, Swing Gate, Hızlı Geçiş Turnikeleri, Boy Turnikeleri gibi istenen geçiş türüne göre kullanabilecek olan sistemlerdir.)
  • MERKEZİ YAZILIM SİSTEMİ VE YÖNETİMİ

Geçiş kontrol sistmelerine ait yönetim ve yazılım sisteminde Yangın algılama ve alarm sistemleri, ve CCTV sistemi ile bilgi alışverişi ve  entegrasyon sağlanabilmektedir.

 

Geçiş kontrol sistemleri personel sayım, ziyaretçi giriş –çıkış saatleri ve bilgileri, kapı izinleri ve kişi yetkileri, izinsiz giriş, zorlama ve ihlalli geçiş gibi tüm bilgileri edinebilme ve canlı olarak izlemeye olanak sağlamaktadır.

Geçiş Kontrol Sistemleri