Genel Ses ve Acil Anons Sistemleri

Genel Ses ve Acil Anons Sistemleri

İnsanların toplu bulunduğu ve yoğunlukta olduğu;  iş yerleri, alış veriş merkezleri, ceza infaz kurumları, kurumsal ofisler, fabrika ve havaalanları gibi müzik yayınının yapılabildiği gibi yangın, acil durum, güvenlik zaafiyeti ve olaylarının oluşabileceği yerlerde  binanın en hızlı ve güvenli şekilde tahliyesini sağlayıp insan can ve mal kaybını en aza indirmeye yarayan sistemdir.

 

Acil Anons ve Seslendirme sisteminin bulunduğu projelerde, istenilen configürasyonlar çeşitli şekillerde yapılabilir, bazı bölgelerde müzik yayını yapılırken bazı bölgelerde iste sadece anons  verilmesi gibi her türlü sistem bileşenleri değiştirilebilir.

Bite Bilişim  merkezi donanımlarda  EN54-16 ve saha ekipmanlarında ise EN54-24 yönetmeliklerine uygun proje çalışması, keşif ve fiyatlandırmalar yapılmaktadır.  Sistemler de gerekli olan ve gereksiz olan tüm ekipmanlar en doğru şekilde konumlandırılır ve dizayn edilir. 

Çeşitli ana sistem ünitelerinin yanı sıra saha imalatlarında çok çeşitliliği bulunan hoparlörler de de ürün çeşitliliği ve seçeneklerini de sizlere sunar.

Genel Ses ve Acil Anons Sistemleri