Veri Kaybı Önleme (Data Loss Prevention - DLP)

Veri Kaybı Önleme (Data Loss Prevention - DLP)

VERI KAYBI ÖNLEME SİSTEMİ (DLP)

DLP işletmenizin hassas ve gizli bilgilerini sınıflandırır ve politika ihlallerini tanır. Sistem GDPR, HIPAA veya PCI-DSS gibi standartlarla uygun politikalarla önceden oluşturulmuş olarak hazır olarak gelir. TRIAS DLP sistemi politikada bir ihlal tespit ettiğinde, uyarılar ve veri şifreleme gibi koruyucu önlemler alır. Sistem ayrıca uç nokta hareketini izler ve hareketsiz, hareket halindeki ve kullanımdaki verileri korur.

Merkezi Politika Yönetimi

Hassas verileri korumak ve belirli uyumluluk düzenlemelerine uymak için kurumsal ilkeleri tanımlamanıza olanak sağlar. TRIAS DLP çözümü, ilkeleri oluşturmak, yürütmek ve yönetmek için merkezi bir arabirimdir ve uç nokta yazılımından oluşur. Uç nokta yazılı, verilerinizi yalnızca iç ağınızda değil, aynı zamanda internet ortamında da korumaya devam eder. 

Kurgulanabilir Olay Yanıtlayıcı 

Sistem yöneticilerine ihlal birimlerine politika ihlallerini gerçek zamanlı olarak bildirir ve bu olayları yönetmelerine yardımcı olacak araçlar sağlar.

Bu verileri ayrıca detaylı ve gerçek zamanlı raporlar, paylaşım araçları sayesinde diğer siber güvenlik sistemlerine çift yönlü veri iletişimi sağlayarak 360 derece veri güvenliğini destekler. 

Veri Kaybı Önleme (Data Loss Prevention - DLP)